| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | T3 Liothyronine |
| Common name | T3 / Cytomel |
PARA PHARMA T3 25MCG
Dragon Pharma Retatrutide 20mg
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$96
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40




