Beligas Cypo Testosterone 250
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Cypo-Testosterone-250
- Availability: Out Of Stock
Price:
$57
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 250 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate |
Beligas Cypo Testosterone 250
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$53
Dragon Pharma DECA 200 / NPP 150
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Nandrolone Decanoate 200mg and Nandrolone Phenylpropionate 150mg |
$112
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
$99 $110




