Beligas Deca Durabolin 300
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Deca-Durabolin-300
- Availability: Out Of Stock
Price:
$148
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Beligas Deca Durabolin 300
Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Dihydroboldenone cypionate |
$60
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
Semaglutide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
$106 $118




