Beligas Cypo Testosterone 250
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Cypo-Testosterone-250
- Availability: Out Of Stock
Price:
$57
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 250 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate |
Beligas Cypo Testosterone 250
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98 $109
Dragon Pharma Enantat 250
| Package | 10 mL vial (250 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate |
$57
CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
$101 $113
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155




