Beligas Testosterone Undecanoate 40
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Undecanoate-40
- Availability: Out Of Stock
Price:
$219
Beligas
| Info | |
| Package | 100 tabs ( 40mg/tab ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Undecanoate Oral Extra |
Beligas Testosterone Undecanoate 40
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70
Melanotan 2 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Melanotan |
$83 $93
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110




