Valkyrie BOLDO 250
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-7
- Availability: In Stock
Price:
$74
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Boldenone Undecylenate 250 mg/ml |
| Common name | Equipoise |
Valkyrie BOLDO 250
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80
Dragon Pharma Primobolan 200
| Package | 10 mL vial (200 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate |
$170
PARA PHARMA ACCUTANE 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
$85




