Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: Decan-500ED
- Availability: In Stock
Price:
$120
$108
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Tirzepatide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Tirzepatide |
$124 $138
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68
Dragon Pharma EQ 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
$100
PARA PHARMA WINSTROL 10MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 10mg/tab |
| Common name | Winstrol / Winny / Stan |
$48




