| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methandienone 20mg/tab |
| Common name | Dianabol / Dbol / Methandienone |
PARA PHARMA DIANABOL 20MG
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
CLOMID 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
$81 $90
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108 $120




