Dragon Pharma MK 677 25mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: dp-MK677-25
- Availability: Out Of Stock
Price:
$120
Dragon Pharma MK 677 25mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (25mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ibutamoren |
Dragon Pharma MK 677 25mg
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68




