Dragon Pharma TB 500 / BPC 157 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-TB-500-BPC
- Availability: In Stock
Price:
$69
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
Dragon Pharma TB 500 / BPC 157 10mg
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
$83 $93
Dragon Pharma Helios
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
$55
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90




