Dragon Pharma Turanabol
| Info | |
| Package | 100 Tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone |
Dragon Pharma Turanabol
Dragon Pharma Oxymetholon
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxymetholone |
$97
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99 $110
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130




