Dragon Pharma Viagra
| Info | |
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Sildenafil |
Dragon Pharma Viagra
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$39
Dragon Pharma Arimidex
| Package | 100 tabs (1 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Anastrozole |
$99
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98




