MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: us-d-minoxidil-10
- Availability: In Stock
Price:
$130
$117
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Sustanon 270
| Package | 10 mL vial (270 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone acetate - 20mg Testosterone propionate - 30mg Testosterone phenylpropionate - 60mg Testosterone isocaproate - 60mg Testosterone decanoate - 100mg |
$61
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108 $120




