T3 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-8-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$100
$90
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | T3 Liothyronine |
| Common name | T3 / Cytomel |
T3 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98




