TAMOXIFEN 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-14-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$84
$76
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
TAMOXIFEN 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130




