PRIMO 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: primo-200-us-dom
- Availability: Out Of Stock
Price:
$240
$216
PRIMO 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma EQ 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
$100
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
PARA PHARMA HGH ParaTropin 100iu
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
$295 $310




