Genshi Labs Stanozolol 25
- Brand: Genshi Labs International
- Product Code: StGL-25
- Availability: In Stock
Price:
$100
$80
| Info | |
| Package | 100 tabs, 25mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs International |
| Raw Material | Stanozolol |
Genshi Labs Stanozolol 25
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
Dragon Pharma Oral Tren
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
$60
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52




