Genshi Labs Stanozolol 25
- Brand: Genshi Labs International
- Product Code: StGL-25
- Availability: In Stock
Price:
$100
$80
| Info | |
| Package | 100 tabs, 25mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs International |
| Raw Material | Stanozolol |
Genshi Labs Stanozolol 25
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
Dragon Pharma CJC 1295 NO DAC 5mg / Ipamorelin 5mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 NO DAC 5 mg, Ipamorelin 5 mg |
$62




