PARA PHARMA HGH ParaTropin 100iu
- Brand: Para Pharma
- Product Code: O-1
- Availability: In Stock
Price:
$310
$295
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
PARA PHARMA HGH ParaTropin 100iu
Dragon Pharma Oxymetholon
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxymetholone |
$97
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90




