Dragon Pharma Test Blend 350
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_299
- Availability: In Stock
Price:
$68
Dragon Pharma Test Blend 350 (10 mL vial (350 mg/mL)
| Info | |
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 200mg , Testosterone Cypionate 100mg , Testosterone Propionate 50mg |
Dragon Pharma Test Blend 350
Dragon Pharma NPP 150
| Package | 10 mL vial (150 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate |
$57
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99 $110
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98




