Valkyrie BOLDO 250
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-7
- Availability: In Stock
Price:
$74
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Boldenone Undecylenate 250 mg/ml |
| Common name | Equipoise |
Valkyrie BOLDO 250
ARIMIDEX Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |
$80 $89
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
Dragon Pharma Propionat 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate |
$45




