Dragon Pharma Deca 500
| Info | |
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Dragon Pharma Deca 500
Dragon Pharma EQ 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
$100
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
PARA PHARMA SUPERDROL 10MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methasterone 10mg/tab |
| Common name | SuperDrol |
$70
Tirzepatide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Tirzepatide |
$124 $138




