Dragon Pharma NPP 150
| Info | |
| Package | 10 mL vial (150 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate |
Dragon Pharma NPP 150
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma Tirzepatide 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tirzepatide |
$77
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111




