Dragon Pharma Deca 300
| Info | |
| Package | 10mL vial (300mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Dragon Pharma Deca 300
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95 $105
Dragon Pharma DSIP
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Delta sleep-inducing peptide |
$73




