PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-11
- Availability: In Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
$83 $93
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98
Dragon Pharma Clomid
| Package | 100 pills (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate |
$88
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$65




