| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
PARA PHARMA ANADROL 50MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxymetholone 50mg/tab |
| Common name | Abomb / Oxy / A50 / ADrol |
$85
Dragon Pharma EQ 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
$100
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110
Para Pharma Oral Tren 250 mcg
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
$50




