RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Retatrutide-10mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$153
$137
| Info | |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Retatrutide |
RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98 $109
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
Dragon Pharma Sustanon 270
| Package | 10 mL vial (270 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone acetate - 20mg Testosterone propionate - 30mg Testosterone phenylpropionate - 60mg Testosterone isocaproate - 60mg Testosterone decanoate - 100mg |
$61




