PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-10
- Availability: In Stock
Price:
$85
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
Dragon Pharma GHRP-2
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GH Releasing peptide 2 Pralmorelin |
$43
Para Pharma Tesamorelin 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tesamorelin 5mg |
$53




