| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
Para Pharma Tirzepatide 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Tirzepatide |
$68
Dragon Pharma Enantat 250
| Package | 10 mL vial (250 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate |
$57
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110




