Para Pharma Oral Tren 250 mcg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Oral-Tren-250
- Availability: In Stock
Price:
$50
Para Pharma Oral Tren 250 mcg
| Info | |
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
Para Pharma Oral Tren 250 mcg
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
Dragon Pharma Deca 200/Test E 200
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
$78




