Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$90
$81
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$39
Dragon Pharma S 23 10mg
| Package | 100 tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mastorin |
$70
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$117 $130




