TAMOXIFEN 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-14-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$84
$76
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
TAMOXIFEN 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma LGD4033 15mg
| Package | 100 tabs (15mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ligandrol |
$105
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$71 $79
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52




