Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Valkyrie MAST-PROP 100
Dragon Pharma TB 500 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
$43
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
PARA PHARMA WINSTROL 50MG (Tabs)
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/tab |
| Common name | Winny / Stan / Win |
$78




