| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |
PARA PHARMA ARIMIDEX 1MG
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$65
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95 $105




