AROMASIN 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-11-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$114
$103
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Exemestane 25mg/tab |
| Common name | Aromasin |
AROMASIN 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
BPC 157 5MG Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$70 $78
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70




