TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-2-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$109
$98
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma T3
| Package | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
$58
PARA PHARMA TURINABOL 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
$75
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95 $105
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125




