Valkyrie DECA-RAPID 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-5
- Availability: In Stock
Price:
$55
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 100 mg/ml |
| Common name | Durabolin |
Valkyrie DECA-RAPID 100
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
Dragon Pharma AOD 9604 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Anti Obesity Drug 9604 |
$62
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70




