PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15
- Availability: In Stock
Price:
$48
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
Para Pharma BPC 157 5MG
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$30
Dragon Pharma S 23 10mg
| Package | 100 tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mastorin |
$70
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29




